Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rosyjska dusza

Idź do spisu treści

Menu główne

Faina Nikolas

Miłość, wiara, przywiązanie - wszystkie te uczucia towarzyszą nam przez całe życie, nadając mu niepowtarzalny urok i sens.
Ale jest miłość z kategorii wartości bezwzględnych, bez limitów i granic. Jedną z tych wartości jest miłość do swoich korzeni, miłość do Ojczyzny. Jestem rosyjską piosenkarką, od wielu lat mieszkającą w Warszawie. Cieszę się, że będąc z dala od Rosji mogę się podzielić ze swoimi słuchaczami cząstką bogatej rosyjskiej kultury, śpiewając dla nich romanse i pieśni rosyjskie.
Występuję z solowymi koncertami, akompaniując sobie na gitarze. W moim repertuarze są romanse rosyjskie, klasyczne i współczesne; piosenki liryczne oraz ballady.
Koncertuję także z trio "Chanson". Wykonujemy piosenki lat powojennych, romanse cygańskie, pieśni ludowe oraz występujemy z koncertami tematycznymi.
Inny kierunek mojej działalności muzycznej - muzyka rozrywkowa. Śpiewam z zespołem muzycznym światowe przeboje oraz wykonujemy utwory we własnych aranżacjach.
Muzyka dla mnie - to i powołanie duszy i moja profesja.Zapraszam Państwa do mojego muzycznego świata.
http://faina.pl/
Faina Nikolas

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego